Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Wspinaczka na dźwig w centrum Warszawyhttps://instagram.com/szyzy3
https://instagram.com/domino.tomasi
https://instagram.com/slez_z_
https://instagram.com/scvleout
https://instagram.com/_rybny_
KOSZULKI: https://yellowbike.shop/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/yellowboxpl
PATRONITE: https://patronite.pl/yellowboxpl

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

45 thoughts on “Wspinaczka na dźwig w centrum Warszawy

  1. Nie na dźwig a na żuraw! Dźwig to Ci wewnątrz bloku pracuje.
    A przez takich pajacy niebawem zaczną w Polsce instalować anty climbing i wchodzenie na górę będzie trwało dłużej.

  2. Wszystko fajnie, tylko te chujki wchodzą ludziom w buciorach do kabin tych żurawi i zostawiają syf, niejednokrotnie zdarzało się że brakuje rano prywatnych rzeczy w kabinach

  3. Współczuję rodzicom. Po prostu selekcja naturalna. Dorosną to przestaną. A matka rodzi w bólach, martwi się o ciążę, przewija, biega po lekarzach jak niemolak chory, prowadzi do szkoły pierwszaka. Życie nie wybiera. Trudno jest wychować dziecko w dzisiejszych czasach. Współczuję szczerze z serca. Gdyby spadli nie zrobiliby krzywdy tylko rodzicom… Jest kierownik budowy który odpowiada za zabezpieczenie budowy. On też ma rodzinę, dziecko które nie chce taty oglądać w więzieniu. Zastępca kierownika. Ochrona ponosi najmniejsze konsekwencje. Nie mówię już o wstrzymaniu robót aby wyjaśnić sprawę. Wtedy oddala się termin oddania mieszkań. Cierpi Kowalski który kupił mieszkanie, swoje sprzedaje, ma kredyt, a termin oddania mieszkania się oddala. Kowalski też ma rodzinę… Dzieciaki.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!