Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Podnośnik koszowy Versalift ETL-36-130-F – WindexPodnośnik koszowy Versalift ETM-36-130-F sterowanie RLC / kosz poliestrowy 230 kg

Maks. wysokość robocza: 13,00 m
Maks. wysięg: 6,10 m
Zakres obrotu wieży: 360°
Kąt obrotu górnego ramienia: 120°
Maks. udźwig kosza: 230 kg
Wysokość pojazdu: 3,30 m
Szerokość pojazdu: 2,50 m
Całkowita długość pojazdu: 6,81 m
Dopuszczalna masa całkowita: 3,5 t
Podpory: typu A
Izolacja: 1 kV

Podnośnik koszowy Versalift ETM-36-130-F sterownie LMC / kosz poliestrowy 230 kg

Maks. wysokość robocza: 13,10 m
Maks. wysięg: 8,20 m
Zakres obrotu wieży: 360°
Kąt obrotu górnego ramienia: 120°
Maks. udźwig kosza: 230 kg
Wysokość pojazdu: 3,30 m
Szerokość pojazdu: 2,50 m
Całkowita długość pojazdu: 6,81 m
Dopuszczalna masa całkowita: 3,5 t
Podpory: typu A
Izolacja: 1 kV

Szerokie wyposażenie dodatkowe!

Więcej informacji www.windex.pl

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!