Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Władimirec T25 (Tuning) – Haki CBM | Dodatkowy siłownik podnośnika | Hydrauliczny łącznik centralny● Kolejne ulepszenia Władimirca T25 Tuning 😀 Udało się nam zamontować dodatkowy siłownik wspomagania podnośnika, Haki CBM II Kategorii oraz Centralny łącznik hydrauliczny 💪 W kolejny filmiku z ulepszeń władimirca T-25 pojawi się modernizacja oświetlenia 🙂
● Cała akcja działa się na Podkarpaciu w okolicach Ropczyc 🙂

▶ Maszyny :
● Władimirec T-25 TUNING

▶ Sprzęt :
● Kamera SJ CAM 7 STAR
● Obróbka – Davinci Resolve 16

▶ Muzyka :
● Epic Sport Rock – Extreme and Driving Background Music – by AShamaluevMusic

#władimirec #t25 #AgroTuning #tuning #jarekogarek1986 #jockerfarm #PawNic14 #ronikpracuje #rolnikszuka

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

29 thoughts on “Władimirec T25 (Tuning) – Haki CBM | Dodatkowy siłownik podnośnika | Hydrauliczny łącznik centralny

  1. Widze ze lubisz modyfikacje poprawiajace i ulatwiajace prace , pewno masz wiele zapytan o tego d144 , i ja jestem ciekaw czy przy przekladce sa jakies przerubki czy idzie 1/1 ,bo kusi mnie taka przekladka a nieomoge trafic na zadne konkretne informacje.
    Pozdrawiam i zycze samych udanych modow

  2. Hmm nie za bardzo widzę sens takiej przeróbki bo od dobrze dźwiga na tym co ma na tyle że nie potrzeba zwiększać udźwigu bo przód podnosi teraz tylko wolniej będzie podnosił ja zamierzam u siebie natomiast zwiększyć skok ramion bo to jest mankament non stop regulowanie długości ciegien mam już zakupiony siłownik teraz to muszę jakoś ogarnąć ale zrobiłeś to masz😄

  3. robota piekna i fajnie ze unowoczesniasz władka ale jest jeden minus bo dzwigajac pług wyjdzie wada…. w dolnych blachach otwory sa za blisko krawedzi i tam moze peknac nawet moze bolec tez peknac. ja juz to przerabiałem poprzez odwrocenie blach aby otwor do krawedzi miał wieksza szerokosc…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!