Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Zremb (mod. Dźwig-Pol) został "WYMIENIONY", nowy Dźwig Serwis B-B, ul. Szarych Szeregów 4 OświęcimWitajcie.
Dawno nie było żadnego filmu o tematyce windowej, więc czas najwyższy to nadrobić. Przechodząc zatem do samego nagrania, niestety remonty dźwigów nadal są i nie ominęły w tym roku Oświęcimia. Po tym remoncie dźwigu na Osiedlu Zasole ostał się TYLKO jeden Zremb po modernizacji oraz wszystkie windy na 10 pięter (jeśli chodzi o ten rejon) są nowe…
Nagrano 27.09.2021, natomiast zdjęcia podczas remontu były wykonywane od września do października i nagranie po uruchomieniu tej windy wykonano 22.10.2022.
0:00 Intro
0:12 Przed remontem
2:29 W trakcie remontu
3:09 Po remoncie

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

2 thoughts on “Zremb (mod. Dźwig-Pol) został "WYMIENIONY", nowy Dźwig Serwis B-B, ul. Szarych Szeregów 4 Oświęcim

Dodaj komentarz

Zadzwoń!