Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

naprawa – serwis podnośnika nussbaum

#podnośniksamochodowy#podnośnikdwukolumnowy#nussbaum#naprawapodnośnika#warsztatpodgórzyńska

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

18 thoughts on “naprawa – serwis podnośnika nussbaum

  1. Kiedyś u prywaciarza robiłem na hydraulicznym linowym TB, chińczyk, ale za taką cenę był super. Przez 3 lata tam nikt do niego nie zaglądał i się nic nie działo. W tym samym czasie, Sąsiad miał śrubowe i zawsze coś tam w nich strzelało za ścianą >.< A teraz poszedłem do dużego warsztatu robić, jest 16 podnośników i są tylko śrubowe. I nic z nimi się nie dzieje. Także moje myślenie było błędne. Dobry podnośnik to po prostu sprawny i zadbany podnośnik. Nie ma znaczenia jakiego typu, to już rzecz gustu. Trzymiej sie tam!

  2. Właśnie, śrubowe czy hydrauliczne lepsze? Kiedyś miałem do czyeniania z Hofmanem duolift 3000 dobry rozstaw łap pod osobówki itd ogólnie śrubowy z łączeniem u góry. Jak to z tymi hydraulikami jest co się psuje itd…

  3. Witam serdecznie mój ojciec też miał taki podnośnik ale szybko go wymienił na inny bo się śruba urwała a był tam samochód dobrze że nie wysoko około 20cm na szczęście nic nikomu się nie stało. Ale jak zawsze dobra robota 👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń!