Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Uszczelniamy podnośnik Ursusa C-4011 C-355 C-360 | Poradnik warsztatowyZgodnie z Waszym życzeniem kilka wskazówek na temat uszczelnienia podnośnika popularnych Ursusów.

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

31 thoughts on “Uszczelniamy podnośnik Ursusa C-4011 C-355 C-360 | Poradnik warsztatowy

 1. Witam. Ostatnio w byłem w lesie 30stką i gdy podnośnik dał radę podnieść kłodę drewna, natomiast powoli samoczynnie opada, a gdy wcisnę delikatnie pół sprzęgło by wrzucić bieg podnośnik raptownie opada w dół.
  Czytałem na forum rolniczym że sprzęgło rozłącza pompę, ale na pół sprzęgle powinna pracować. Co może być nie tak że podnośnik nie trzyma i opada?

 2. Co według Pana może być przyczyną tego że w C-355 przestała nagle podnosić pompa. W ubiegłym roku była podobna sytuacja, zaprowadziłem do mechanika bo miał też naprawiać coś innego i u niego zaczęła podnosić. Jakiś czas podnosiła, trzymała ciężar a teraz znów nic.

 3. Mechanik naprawiał wałek skrętny wydaje się ze jest wszystko ok. Wczoraj zapiętych miałem kultywator i rozkrecając tzw śrubę maszyna powinna osiadać niżej a ona mialem wrażenie unosiła się. Efekt był taki że jak była ta śruba rozkręcona to wałek strumień za kultywatorem słabo szedł w ziemi. Dopiero jak skręciłem śrubę to rapy kultywatora i wałek poszły głębiej, ale jeszcze powinno iść bardziej głębiej. Gdzie może być przyczyna?

 4. Witam, mam pytanie, a jednocześnie problem z podnośnikiem i pytanie jest właśnie z tym związane. Panie Pawle, chciałbym się dowiedzieć, co może być przyczyną tego, że gdy dźwignię podnośnika ustawię maksymalnie w pozycji górnej ( podnoszenie) to po chwili odskakuje do położenia dolnego ( opuszczania)? Czy to może być wina rozdzielacza czy wina może być zupełnie gdzie indziej? Zaznaczę, że dociekałem tarcze z prawej strony, by natężyć dźwignię. Podkladalem podkładki pod nakrętkę i dalej to samo. Dźwignia po dociśnięciu chodzi ciężej, z oporem, ale i tak jakby coś ciągnęło ją w dół. Może spotkał się Pan z takim przypadkiem?

 5. godzinę męczyłem się z odkręceniem tej śrubki pasowanej, a teraz już druga godzinę próbuje wkręcić nie załapuje gwint nie moge włożyć do konca a mam oznaczone wszystko, zastanawiam się nad odkręceniem całych ramion ze środka, szlag mnie trafi zaraz.

 6. No właśnie ja u siebie mam problem z zakresem podnoszenia, nie podnosi na pełnym zakresie, traktor mam od niedawna, więc prosiłbym o jakieś wskazówki, mój ostatni film na kanale dotyczy właśnie tego podnoszenia. Pozdrawiam

 7. Za do dokładnie odpowiada ten wałek? Mam u siebie problem z ustawieniem pługa i talerzówki. Jest ustawione na konkretną głębokość a raz plug wyskakuje raz idzie głębiej. Jak sprawdzam ten wałek dłonią, to z jednej strony się rusza jak dźwigać zaczepiłem a z drugiej strony nie. Czy to jest poprawne działanie? Mam wrażenie jakby ten wałek był pęknięty i ruszając zaczepem rusza się tylko z jednej prawej strony

 8. Pytanie mam jaka może być przyczyna podnosnik podnosi ale podczas orki nie mogę ustawić go w danym położeniu dźwignie opuszczam trochę w dół to podnosnik opuszcza do końca albo nie opuszcza tyle ile potrzeba i podzczas pracy jest problem.

 9. Pozdrowienia z Serbii! Śledzę twoją pracę i bardzo miło z twojej strony, że przekazujesz wiedzę innym. Mam problem wiec prosze o pomoc posiadam nowszy typ Ursus c355 ciagnik zdarza sie ze gdy chcialbym orka i mala dzwignia przelozyc w pozycje "s" a duza opuscic do konca i kiedy zaczne orka następnie pług unosi się i orze na głębokość 10 cm. Naprawiłem kolektor i tłok hydrauliczny i znowu to samo. Gdy pracował poprawnie, to mała dźwignia była w pozycji „s” a duża była całkowicie opuszczona, wtedy podniósł tylko pług na obciążeniu. Czy jest jakaś stelacja pływającej hydrauliki i jak to zrobić?

 10. Witam. Mam pytanie bo nie wiem co zrobić. Wyciągnąłem tłok z cylindra i okazało się że ten metalowy pierścień popękał i na tłoku zostało go tylko z 10%, reszta musiała iść w olej. Moje pytanie brzmi czy muszę wymienić cały olej czy wystarczy przeczyścić filtr przy pompie? Dodam że tłok był dość mocno porysowany.

 11. Ten wałek skrętny nigdy nie powinien powstać, ale jakiś cudowny konstruktor który nie wiedział jak działa hydraulika uszczęśliwił pół polski, część zetorów tego dobrobytu niema i niema też problemów z podnośnikiem bo ma połowę dźwigienek, jak zobaczyłem podnośnik z zetorka to złapałem się za głowę że sterowanie poziomem może być tak proste.

 12. Witam serdecznie , świetny filmik i fachowa wiedza trafiłam na tem matariał ponieważ mam problem właśnie z nim, i bardzo proszę o pomoc otóż wymieniłem cały tłok a rozdzielacz stary został było okopuszczał i podnosił ale opadał i miał ciężko podnosić po pewnym czasie więc postanowiłem wymienić rozdzielacz i po wymianie jego podnosi ale nie chce opuszczać dopiero 300kg na niego i zaczyna powoli opuszczać , co może być przyczyną olej świeży i wszystko było czyszczone nic nie przestawine , proszę o radę

 13. Witam , dziś wymieniałem tłok cylinder w plecaku oraz nowa pompa hydrauliczna , po złożeniu i po dolaniu hipolu , ramiana podnośnika się podniosły ale niechcący są opuści , jaka to morze być przyczyna

 14. Hú de jó volna érteni mi a szerepe annak az alkatrésznek ! Nagyon okések a filmek ! Óriási tapasztalata van az öreg szakinak ! Remélem még sokáig készít ilyen filmeket .

 15. Może pomożecie mi ,w c 360 mam nowe pompa Zetor ,rozdzielacz ,uszczelnienia ,zawory ,tuleje i cylinder ,a mimo to nie chce podnieść na wolnych obrotach plus długa reakcja jest nie mam siły do niego

Dodaj komentarz

Zadzwoń!