Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Naprawa lewarka SKAMET 16 T

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

20 thoughts on “Naprawa lewarka SKAMET 16 T

  1. mam pytanie. posiadam lewarek 16t z dwoma wysuwanymi sekcjami. podczas podnoszenia zamiast wysunąć się duże tłoczysko potem rozsunąć się małe, jest odwrotnie przez co w czasie podnoszenia ciężaru małe tłoczysko zapada się do w dół wysuwając duże. co może być powodem takiego dziwnego zachowania.

  2. Witam.
    Lewarek 16t podnosi ale pod obciążeniem wraca, wszystko jest wymyte i na swoim miejscu, uszczelki nowe i zastanawiam się czy problem nie jest w tym zaworku pod wkrecanym cylindrwm w którym chodzi tlok próbowałem to wyciągnąć ale nic tam się nie rusza, wiesz moze jak to zdemontować?

  3. Witam. Pomocy, u mnie idzie 1 cm i ani kawałka dalej, tył to jak by trzymał mniej, ale tu gdzie tłok ni cholery nie puszcza dwa dłuta stolarskie wbiłem po bokach i tyle poszło tłok ani drgnął w obudowie można stukać w tłok czy raczej nie?

  4. Cześć.
    Mam jeszcze dwa pytanka jak rozłożyłem lewarek tzn po wyjeciu tloka z tuleji to zauważyłem, że na stole leży mały wałek 9mm na 2mm czy wiesz może gdzie to się znajduje i drugie pytanie czy rozkładałeś moze tlok tak żeby zdjąć tą dużą wywinięta uszczelkę i sprawdzić czy w srodku jest wszystko ok.

  5. Mam taki lewarek ale macham raczką szybko ale bardzo pomału sie podnoś minimalny ruch w górę co to morze być Rączka łapie w połowie pola manewru Proszę o odpowiedz z góry dziękuje

  6. Mam pytanie przy większym ciężarze wachluję dźwignią ale podnośnik nie podnosi (wydostaje się olej między tłokiem a cylindrem u góry na zewnątrz). Domyślam się, że uszczelki do wymiany ? olej oczywiście do pełna. Drugie pytanie jak odkręcić cylinder(czym) aby wymienić uszczelki? Proszę o pomoc.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!