Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Podnośnik na sprężone powietrze. Nowy zakup , wieczorny test Opel Astra h..Pokazuję nowy zakup podnośnik na sprężone powietrze typu Baranek.. niestety nie zakończyłem filmu porządnie bo spadł mi telefon.
Dajcie łapkę do góry i zróbcie subskrypcję kanału…pozdrawiam
Mariusz

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

3 thoughts on “Podnośnik na sprężone powietrze. Nowy zakup , wieczorny test Opel Astra h..

  1. Witam serdecznie mam pytanie jaki rok ma pana asterke i jaki przebieg ma pańska, jestem posiadaczem astry h z 2009r z silnikiem 16 16v z16xer z przebiegiem 22tys zagazowałem ją niedawno oprócz niej mam astre g z 2003r w lpg jestem z niej zadowolony bo silnik ma pancerny 16 16v z16xe siódmy rok mija jak jest w moim posiadaniu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!