Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Pierwsza naprawa podnośnika dwukolumnowego tavisa sae40l i uszczelnienie zlewarki oleju bass Polska+18 ponieważ przeklinam. A w filmie pierwsza naprawa podnośnika. Awaria nastąpiła podczas podnoszenia forda mondeo mk3 kombi z 2 litrowym dizlem. Pierdoła, więc nadal go polecam. Tzn. ,,polecam” to za mało powiedziane. Uwielbiam go. W połączeniu z pneumatem robi robotę. Do tego w filmie jest jeszcze uszczelnianie zlewarki oleju. Na razie jej nie polecam. Od samego początku same problemy. Przyszła uszkodzona. Jedna z nóżek (kółeczko) była przygięta. Uszkodzenie być może transportowe. Reklamacja to koszmar. Przysłali kuriera świeżaka, który nie wiedział jak wypełnić protokół szkody. Całość trwała z 2 tygodnie. Pierwsze użycie i plama od oleju na podłodze. Nie pamiętam już; bo to było z 3 lata temu; ale dostarczono mi ją w dwóch albo trzech kartonach, więc na pewno musiałem ją sam poskładać. Problemem jest fakt, że elementy które były fabrycznie skręcone musiałem poprawiać. No same problemy. Teraz mam przed oczami jak wycinam z pustej bańki po oleju dziurę, żeby zlać do niej olej. Potem patrzę na zlewarkę i niebo a ziemia ale jak to jest w takim śmiesznym kawale: niesmak pozostał…

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

2 thoughts on “Pierwsza naprawa podnośnika dwukolumnowego tavisa sae40l i uszczelnienie zlewarki oleju bass Polska

  1. No Bass polska terz mnie bardzo pozytywnie nauczył by nie kupować bass polska.Podnośnik chcę kupic zaczołem przygotowania posadzki mineło 16 dni od wylania ławy w tym czasie podnośniki podrożały o 2 tysiące , co się dzieje w tym kraju??? Jestem zmuszony szukać podnośnika w Czechach bo jest relatywnie taniej.Pozdro

Dodaj komentarz

Zadzwoń!