Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Żuraw warsztatowy CARMAX do gospodarstwa rolnego. Czy jest wart swojej ceny ?

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

26 thoughts on “Żuraw warsztatowy CARMAX do gospodarstwa rolnego. Czy jest wart swojej ceny ?

 1. Ja to nie wiem jak kurwa takie podnośniki itp wgl są dopuszczone do sprzedaży.. tak samo kable rozruchowe z marketów to elektrosmieci dosłownie, w szopie ludzie bez większych zdolności robią porządniejsze narzędzia

 2. Cos tam jednak dzwiga ten zuraw. A co do kregoslupa polecam doktora bayassi w elblagu. Neurochirurg. Operowal mi kregoslup i jest znacznie lepiej. Blokady mialem 3 w olsztynie w olsztynskich ortopedach i po 3 miesiacach juz nic nie dzialaly. Znowu mnie polamalo.

 3. Tym gumowym grzybkiem upuszczamy ciśnienie po złożeniu na zero bo już u mnie siłownik zaczął się pocić. Kur a użyty tylko kilka razy bez podnoszenia Zetora 😂. Kółka gumowane duze średnicy powinni dawać do tego

 4. Też sobie sprawiłem żurawia. Miałem zrobić go sam, ale te dzisiejsze ceny stali to tragedia i kupić gotowy wyszło taniej.
  Mam chyba identyczny jak Twój.
  Jak go kupiłem i zacząłem składać to mu dawałem że max pół tony podniesie i się rozleci ale już dwa traktory z nim zrobiłem i jeszcze się trzyma kupy choć jakość jego wykonania nie jest powalająca.
  Wkurzające są te malutkie kółka w nim i jak ktoś ma mocno nie równą posadzkę to się namęczy.

  Tak zapytam bo widzę, że spawasz.
  Jakiej pojemności polecasz butlę do migomatu bo ja mam mixa 8l to przy spawaniu ozasem z chłodzeniem jak jest gruba robota to w jeden dzień ją opylam.
  Będę musiał kupić większą tylko nie wiem którą się bardziej opłaca.

 5. wstaw mu szersze kółka będzie lepiej po tej nie "idealnej" posadce jeździć (nie będziesz się tak z nim szarpać), nie duży to koszt jest a warto ,sklepowe wózki lepsze kółka mają 😁

 6. Jak oglądałem tego Żurawia na filmiku remoncie Zetora to sobie człowiek myśli jaki piękny Żuraw a jednak taki piękny to on nie jest spawy napewno nie zachęcają ale przydatny to on jest. Dobrze że są jeszcze ludzie co nagrywają szczerze i pokazują wszystko. Pozdro!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!