Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Zasłabł operator dźwigu – Grupa Ratownictwa Wysokościowego 'WARSZAWA 7' w akcji (28.07.2017)28 lipca 2016 roku około godziny 15:00 do stanowiska kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Warszawie wpłynęło zgłoszenie o zasłabnięciu operatora dźwigu na budowie przy skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Olbrachta. Szczęście w nieszczęściu, że miejsce zdarzenia znajdowało się około 200 metrów od koszar Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 7, która specjalizuje się w ratownictwie wysokościowym. Operator dźwigu po udzieleniu mu kwalifikowanej pierwszej pomocy został ewakuowany na ziemię technikami alpinistycznymi i przekazany espołowi ratownictwa medycznego, który bez sygnałów przewiózł go do szpitala.

W trakcie trwania akcji do innego zdarzenia w rejonie sąsiedniej JRG 4 wyjechały alarmowo 307[W]21 i 307[W]90 – tam gdzie stałem nawet było słychać komunikat o wyjeździe, ale nie udało mi się go nagrać niestety…

Więcej informacji o zdarzeniu:
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,zaslabl-operator-dzwigu-brstraz-pozarna-w-akcji,237257.html

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

33 thoughts on “Zasłabł operator dźwigu – Grupa Ratownictwa Wysokościowego 'WARSZAWA 7' w akcji (28.07.2017)

  1. Zastanawiam sie dla czego nie zrobili jeszcze jakies takiej windy dla operatora przeciez wejsc i zejsc z twgo zurawia to wogole masakra i nie wieze sie sie nie da a. Kierownictwo powinno pod sad trafic i zobaczcie lato masakra tam musi byc burzowo jak jest tez nie bezpiecznie i zima masakra

  2. Na filmie widoczny dźwig firmy Hrrkules. To dźwig tej firmy przewrócił się w Łodzi, na skutek czego zginął młody operator. Ta firma robi jeden dźwig z kilku, o wszystkim jest opowiedziane na innym filmie przez Tate tego chłopaka.

  3. ERBUD I CAŁA TA PATOLOGIA W BIAŁYCH KASKACH CZYT. KIEROWNICTWO POWONNI SIEDZIEĆ TE K…WY EBANE W POZNANIU TEŻ NACISKAJĄ NA OPERATORÓW BY ZAPIERDA..LI PO 15 16 GODZIN NA DOBĘ . ZRESZTĄ KAŻDA BUDOWA TO PATOLOGIA GDZIE SĄ ORGANY PAŃSTWOWE CZYT. PIP UDT BHP ? NO TAK NIE MAJĄ TAKICH KOMPETENCJI I MAŁO PRACOWNIKÓW TAK SIĘ TŁUMACZĄ !

Dodaj komentarz

Zadzwoń!