Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Wypadek w Krakowie rozmowa z operatoremhttps://youtu.be/ZRVsD-xMMeM cześć druga.

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

31 thoughts on “Wypadek w Krakowie rozmowa z operatorem

  1. Ciekawi mnie czy hamulec był zwolniony aby żuraw się sam ustawiał do wiatru? Bo tamte dwa miały i widać ze się ustawiały do siły wiatru. A ten stał w miejscu (chyba) . Ważne, ze żyjesz …

  2. Co tu dużo gadać .kurcze no nawet super nowy i dobrze zamontowany i wg wszystko super pierwsza klasa żuraw nie wygra z wiatrem który niszczy dachy domy mosty ludzie taki żuraw to jak świeczka stoi więc przy porywach i zawirowaniach pewnie 150 km/h albo lepiej po prostu leci i tyle . No dobrze że operator miał prawo nie iść i wie jakie są zasady pracy . Brawo on

  3. Nie ma tłumaczenia, zgodnie z przepisami żuraw może pracować przy maksymalnym wietrze przy przemieszczaniu wielkogabarytowych ładunków tj 10m/s tzn. 36km/h. Przy mniejszych ładunkach 15m/s tzn. 54km/h. Sprawdzałem wtedy było 30,5555556 m/s tj. 110km/h. Każdy żuraw tego typu musi być wyposażony w sprawny anemometr, ale tu widać gołym okiem że warunki nie pozwalają na pracę. Winny jest bezsprzecznie operator, nawet jeżeli ktoś kazał mu pracować to on odpowiada za żuraw.

  4. To co powinno być przestrzegane na budowie takzwane bhp i tak nie jest przestrzegane
    Panie prowadzący bawisz się w szukanie prawdy choć ta i tak nikomu życia nie wroci kogoś wypytujesz a odpowiedz szczerze bo sam jesteś operatorem żurawia ile razy ty pod czyjaś presją pracowałeś na żurawiu ryzykując swoje i czyjeś życie????

  5. Żaden Kierownik z uprawnieniami i zdrowym rozsądkiem nie kazałby Nikomu nigdy w taką pogodę wchodzić na żurawia to po pierwsze ! A więc głupoty tutaj wygadujecie wielcy Panowie operatorzy, obarczając Kierownika budowy winą za całe to nieszczęście. Jednemu chyba słońce zaszkodziło bo nie miał bidula klimy w kabinie a drugi chyba ma za mało doświadczenia i nie wie co bredzi mówiąc, że musiał odmówić przełożonemu wejścia…Po drugie, panowie sprzątali dach bo pewnie był burdel na nim a inżynier jak z koziej dupy trąmba ( bo takie mamy teraz młode pokolenie ) nie ogarnął tematu dzień wcześniej i nie kazał ludziom z firmy co wykonuje tam prace posprzątać, ale najlepiej za całą winę obarczyć Kierownika Budowy LUDZIE !

  6. Nadgminne lekcjowarzenie zasad bezpieczeństwa na budowach w Polsce to norma szczególnie u deweloperów. Minimalizowanie kosztów oraz maksymalizowanie zysków. Z uwagi iż na placu budowy postawiony jest żuraw powinna zostać wydzielona strefa zakazu wstępu wszystkim osobom w promieniu potencjalnego zagrożenia przywrócenia się żurawia. Mając na wiele godzin prognozę potencjalnie niebezpiecznych zdarzeń pogodowych. Przepisy często są niedoskonałe z wielu powodów, w związku z czym kierownik powinien w szczególności zadbać o bezpieczeństwo pracowników. Być może wkradła się rutyna gdyż statystyczny Pan Jan postępował wiele razy w ten sam sposób i tym razem postąpił podobnie z przekonaniem że nic się nie stanie. Należy pamiętać że zawsze istnieje ryzyko że tym razem będzie inaczej niż zwykle i właśnie w takich okolicznościach giną ludzie. Drodzy pracodawcy nie zawsze kierujcie się zyskiem bo stracicie jeśli jeden czy dwa dni dacie wolne pracownikom. Tym razem koszt pracodawcy jest znacznie większy i nie chodzi tutaj o pieniądze, lecz o te osoby które poniosły śmierć i zostawiły swoje rodziny i dzieci. Wielka tragedia .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!