Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Usterka dźwigu licencyjnego, czyli o tym dlaczego czasami winda nie chciała otwierać drzwi.Usterka w dźwigu – drzwi automatyczne nie zawsze chciały się otwierać. A dokładnie – nie chciały się otwierać na wezwanie jeśli dźwig był wolny i stał za nimi.

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

31 thoughts on “Usterka dźwigu licencyjnego, czyli o tym dlaczego czasami winda nie chciała otwierać drzwi.

  1. Kiedyś trafiłem na twój kanał zupełnie przypadkiem. Nawet nie wiem czemu ale YT mi zaproponował film o Windach z systemem zbiorczym w dół.

    Obejrzałem już kilka filmików na twoim kanale i widać, że to czym się zajmusz, robisz z pasją a nie z przymusu.

  2. Na codzień pracuję przy automatyce przemysłowej ale te urządzenia mają coś w sobie przyciągajacego. Od lat dziecięcych mi nie przeszło i chyba już mi to tak zostanie:-) Super odcineczek. Dziękuję

  3. Ostatnio 45 spędziłem zamknięty w windzie do tego kurwa dzwonek do serwisu nie działał bo jak to pan serwisant powiedział nie był przerwany obwód a budynek w elitarnej dzielnicy Mokotów

  4. Mnie zastanawia do czego sluzy wylacznik zatrymania (to co cyka przy zwalnianiu?). Wydawalo mi sie ze do otwierania drzwi przy wyrownywaniu, ale to nie sa szybkie dzwigi tylko dwubiegowe to nie wiem po co tu

  5. Kiedyś z 20 lat temu w Łodzi był wypadek na licencji w bloku związany właśnie z czujnikiem pełnego obciążenia (burgesem). Działo się tak, że weszło sporo osób do kabiny i jeden młody człowiek chcąc wejść do kabiny gdy był jedną nogą w kabinie, a jedną na zewnątrz winda ruszyła niespodziewanie tak, że go przemieliło. Było kiedyś w gazetach o tym pisane. Tam przy wymianie kabli zwisowych zostało błędnie podłączony ten kontakt pełnego obciążenia.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!