Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Ustawienie automatycznej regulacji podnośnika!



Krótki filmik odnośnie podnośnika bo dostaje dużo pytań.

Stąd pojawia się ten film.

Na filmiku jest mój sposób regulacji!

Masz inny sposób ustawiania automatycznej regulacji podnośnika-Napisz komentarz!
Z chęcią podyskutuje z wami na ten temat!

Dziękuje za wszystkie subskrypcje i łapki-To bardzo motywuje do dalszego nagrywania!

E-mail kontaktowy:
damianoskontakt@wp.pl

Trzymajcie się i do następnego vloga!

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

26 thoughts on “Ustawienie automatycznej regulacji podnośnika!

  1. Cześć ta fajcha od strony błotnika odpowiada za skok ramion, pozycja siłowa pozycyjna i mieszana. Chodzi o to, żeby narzędzie, które zagłębiamy w ziemi mogło swobodnie się układać w ziemi – pozycja pływająca. Pozycja siłowa ma za zadanie trzymania na sztywno narzędzia w ziemi. Podnoszenie i opuszczanie to zadanie dźwigni od strony siedzenia. Podnoszenie kończy się w miejscu transport. Stały wydatek ustawia się gdy chcemy użyć wyjścia hydraulicznego np. do wywrotu skrzyni przyczepy.

  2. Cześć. Od niedawna posiadam MF 255. Niestety po ostatnich pracach polowych stwierdzam, że u mnie regulacja siłowa nie działa – robię wszystko tak jak w instrukcji obsługi (regulacja pozycyjna ustawiona w pozycji transport), przesuwam dźwignie regulacji siłowej (od błotnika) do przodu, a pług nie opada. Doradźcie co sprawdzić w pierwszej kolejności, co ewentualnie trzeba wymienić. Pozdrawiam.

  3. Ile ludzi tyle opinii a co najmniej połowa z nich głupoty pisze. Do sterowania podnośnikiem w tej serii służą trzy dźwignie. Pierwsza – od strony siedzenua:
    – w zakresie od skrajnej tylnej pozycji do położenia transport realizuje regulacje pozycyjną czyli ustawienie ramion podnośnika na konkretnej wysokości, nie pozwala opaść narzędziu niżej niż jest ustawione
    – pozycja środkowa to stały wydatek stosowany przy przełączeniu zaworu pod siedzeniem do pracy z rozdzielaczem zewnętrznym
    – położenie pomiędzy stałym wydatkiem a skrajnym położeniem do przodu to regulacja ciśnieniowa. W skrajnej pozycji przedniej ciśnienie jest minimalne i rośnie wraz z przestawieniem dźwigni w tył aż do maksymalnego.
    Druga dźwignia od strony błotnika to regulacja siłowa w całym zakresie od tyłu minimalna siła która wzrasta do maksimum po przestawieniu dźwigni do przodu. Służy do ustalania stałego obciążenia ciągnika na jednorodnych glebach precyzyjnie reguluje głębokość pracy narzędzia na zróżnicowanych trzeba manipulować w trakcie pracy. Bardzo pomaga w zwiększeniu uciągu ponieważ przy przekroczeniu ustawionej siły podrywa narzędzie dociskajac tym tylne koła. Za "pomiar" Siły odpowiada sprężyna w korpusie do której pośrednio zaczepiony jest łącznik centralny. Kąt ustawienia łącznika wpływa na reakcję podnośnika
    Trzecia dźwignia to dźwignia szybkości reakcji w korpusie skrzyni obok miarki oleju. Odpowiada za szybkość opadania narzedzia. Zakres minimalny to skrajne tylne położenie, maksimum do przodu. W regulacji siłowej przydatna rzecz aby nie szarpało pługiem na niejednolite ziemi, w regulacji pozycyjnej super sprawa bo można spowolnić opadanie ciężkich maszyn.

  4. Ja pierdole.czy faktycznie co niektórzy mają takie zakute łby i nie domyśla się na co te dźwignie mogą być. Pierwsza od siedzenia to podnoszenie ramion i opuszczanie,oraz włączanie hydrauliki zewnętrznej.druga od błotnika to regulacja siły uciągu. Najbardziej zdaje egzamin w pługu,agregacie itd. bo gdy ciągnik ma ciężko to sobie sam podniesie maszynę,a gdy lżej opusci. Wada pracuje pompa nonstop,zaleta gdy zdusza ciągnik nie cza wajchą ulżyć ino samo se ulży. A za czujnik tego wszystkiego robi mechanizm do którego podpinamy łącznik górny.

  5. Mam dwa ciągniki 3512 i nigdy nie używałem tej wajchy od siedzenia. Zawsze używałem do podnoszenia i opuszczania tej wajchy od błotnika i zawsze denerwowało mnie to że nie można w tym ciągniku ustalić wysokości na jakiej ma być maszyna. Czy operując ta wajchą od siedzenia jest możliwość aby ustawić podnośnik np. w połowie?

  6. Dzwignia pozycyjna sluzy do podnoszenia i opuszczania narzedzia, dzwignia silowa sluzy do ustalania glebokosci pluga. Dzialac bedzie na jednorodnych glebach. Jesli bedziesz mial na przemian gline i piasek regulacja siłowa bwdzie bezużyteczna. Dźwignia silowa ustalasz siłę, i jesli plug opuści sie za gleboko, podnosnik sam lekko podniesie, a jesli bedzie za lekko sam opuści. Dzwignia pozycyjna( cisnieniowa) sluzy tylko do podnoszenia i opuszczania narzedzia.

  7. Witam. W instrukcji wyraźnie pisze że nie powinno się ustawiać na stały wydatek , ta pozycja służy do sterowania hydrauliką podczas pracy z pługiem dźwignie ustawić w pozycji transport, a sterowanie odbywa się zewnętrzna wajchą.

  8. Witam .Regulacje siłową ustawia się nastepująco dźwignia od siedzenia ustawiasz na podnoszenie i tak zostawiasz.Drugą dźwignią regulujesz poziom zagłebiania się pługa jeżeli opuszczasz pług opuść dźwignia do samego dołu przeskocz przez ramke możesz poluzować spreżyne jak ciężko chodzi.Po zagłebiniu pługa wskocz na ramke poprzednio ustawiono . Podnosisz dźwignia do góry. ITD. Operujesz tylko jedną dźwignią. Regulacja siłowa ma tendecję na lekkiej ziemi do samego opuszczania pługa. Na ciężkiej rewelacyjnie dociąża ciągnik .

  9. Mogę się mylić kolego ale dzwignia bliżej siedzenia nazwę ja czerwona służy do regulacji wysokosci ramion w przypadku gdy żółta dzwignia ta przy błotniku jest na pozycji płycej, oraz służy do kipra w momencie właśnie gdy weźmiesz na stały wydatek i pozycje płycej to po przestawieniu dźwigni pod fotelem spowoduje działanie zewnetrzej hydrauliki. Natomiast jak w przypadku orki jak używam tak że czerwona dzwignia jest ustawiona na pozycji niemal max bo zależy nam by pług wysoko był nad ziemią podczas transportu a podnoszenie opuszczanie realizuje wajcha żółta która jest bardzo skuteczna. Oprócz tego że ona podnosi i opuszcza to pośrodku tych pozycji jest napisana pozycja "siłowa" i w momencie gdy oramy to ja ustawiam na środku między pozycja podnoszenia a opuszczania właśnie na tym napisie siłowa i gdy ciągnik zaczyna się kopać to podnosnik z automatu jakby podrywa pług i zapobiega dalszemu grzebaniu ciągnika, działa to bardzo sprawnie i słychać takie charakterystyczne grzechotanie dzialajacego sekundę podnośnika. Bardzo ułatwia to pracę

  10. Cześć na dłuższą metę po takim ustawieniu dźwigni to zajedziesz pompę bo po podniesieniu pracuje na najwyższym ciśnieniu. Do pracy z maszynami które zagłębiają się w ziemi najlepiej korzystać z regulacji siłowej czyli dźwignia od siedzenia na podnoszenie a ta od błotnika do tyłu aby podnieść a do przodu opuszczanie i tak ustawiasz ogranicznik jaka chcesz uzyskać głębokość orki to bardzo czuły i wygodny układ pług trafia na kamień lub na glinę i od razu lekko drgnie w górę a jak na piach to się zagłębi na tyle żeby siła na górnym łączniku tam gdzie zapinasz śrubę rzymską była jednakową. Jak sama nazwa mówi regulacja siłowa. Jak nie wierzysz to ustaw na tej regulacji pług lekko nad ziemią i przy pracującym silniku spruboj go podnieść ręka za ostatni korpus. Automatycznie się uniesie i wróci do ustawionej pozycji. A regulacja pozycyjna to np do rozsiewacza wtedy dźwignia od błotnika max do tyłu a ta od siedzenia podnosimy i opuszczamy.

  11. Na stały wydatek ustawiasz tylko jak używasz hydrauliki zewnętrznej, do orki ustawiasz tak wajcha bliżej błotnika ustawiasz w pozycji siłowej a bliżej siedzenia jest już do tzw głębokości musisz jeszcze raz to sprawdzić sobie , ja tak ustawiam i od razu widzę po tym jak ciągnik ma lżej orać

  12. Otottoto i to jest filmik, pozdrowionka dla ciebie sub i łapa tu
    zostawiam rozwijaj się jak najlepiej aż na najwyższe progi😁Jednym
    słowem Odyebane fest <3
    W wolnej chwili zapraszam do siebie na nowość😎!

  13. Do orki nie ustawiamy dźwignie na stały wydatek tylko zostawiamy ją troche wczesniej przed tym przeweżeniem a dalej to już tak jak mówiłeś.Na stały wydatek przesuwamy gdy korzystamy z zew.wyjść hydraulicznych lub tura[przełączanie na zaworze trojdrogowym pod siedzeniem]

Dodaj komentarz

Zadzwoń!