Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Test / ULTIMATESPEED hydrauliczny podnośnik z Lidla. Czy podniesie VW T4?W tym odcinku pochwalę się zakupami w lidl-sklep.pl :ULTIMATESPEED hydrauliczny podnośnik stemplowy i ULTIMATESPEED Podpory/podstawki/kobyłki pod samochód z zamiarem wykorzystania tego w moim VW T4.
Pokażę również skończony daszek na wiatce i trawę , którą siałem 10 dni temu. Będzie coś jeszcze .
Oglądajcie do końca.

Andrzej Maciąg
#parkside #warsztat #majsterkowanie

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

11 thoughts on “Test / ULTIMATESPEED hydrauliczny podnośnik z Lidla. Czy podniesie VW T4?

  1. Witam. Podnosi pan samochód dając lewarek pod wahacz a kobyłkę podkłada pan pod nadwozie dlatego to nie wyjdzie bo kobyłka lub zwykły pustak z deską trzeba również podłożyć pod część ruchomą czyli w tym przypadku wahacz.
    Gdyby pan użył lewarka trapezowego który ma oparcie na progu samochodu to wypychałby on najpierw karoserię do góry która by później pociągnęła wahacz za sobą i dopiero wtedy było by sensownie podłożyć kobyłki pod próg.
    To tak na laickie myślenie .Pozdrawiam

  2. Panie Andrzeju, koniecznie zwiększył bym powierzchnię łba tej śruby w podnośniku przez założenie jakiejś nakładki. To jest za ciężki samochód na taką "szpilkę". Te kobyłki też bym stosował raczej do motocykla. Jest cała gama markowych o udźwigu do 3 ton, które można nabyć za naprawdę niewielkie pieniądze z zapadkowym systemem blokady, który jest "o niebo" wygodniejszy i bezpieczniejszy w użyciu od tych zatyczek. Sprzedawane są w kompletach po dwie sztuki. Przy takim zabezpieczeniu można już faktycznie czuć się bezpiecznym bo to autko to jednak "kawał szpeja" i żartów nie ma. Pozdrawiam.

  3. Witam Panie Andrzeju te podnośniki są bardzo niestabilne i trzeba bardzo uważać, a lepiej znaleźć jakiś typu "żaba" wyższego podnoszenia. Jak już go używa się to trzeba dokupić gumową nakładkę na gorę – są takie kółeczka oraz dospawać, domocować na stałe szerszą podstawkę. No i najważniejsze NIE WŁAZIĆ pod samochód stawiając ten słupkowy w trawie i nie manewrować nim nawet jak jest ta"kobyłka"- żaden filmik na YT nie jest tego wart !!!! Pozdrawiam !!!

  4. Kobyłki fajne. Dawno temu kupiłem i dość często używam. ale ja ich bezpośrednio na trawie nie stawiam Ich zaletą jest to, że można je złożyć i wrzucić pod regał. Lewarka takiego nie posiadam, ale kopiłem w lidlu lewarek typu "żaba". Przez dwa lata byłem zadowolony. Potem zaczęła niedomagać sprężyna i lewarek nie wraca samoczynnie do wyjściowej pozycji. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!