Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

serwis żurawi HDSWitam Państwa

Prowadzimy serwis żurawi samochodowych HDS mobilny i stacjonarny.

Działamy na rynku od 1992 roku dzięki temu nasi pracownicy posiadają bogatą wiedzie i duże doświadczenie w dziedzinie usług serwisu.

Jesteśmy profesjonalnym serwisem, który oferuje kompleksowe usługi w zakresie: serwisowania, przeglądów, remontów, konserwacji, asysta i przygotowanie do odbiorów UDT oraz naprawy: hydrauliki siłowej, mechaniczne, elektryczne, elektroniczne.

Posiadamy ważne uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego, Transportowego Dozoru Technicznego oraz Wojskowego Dozoru Technicznego.

UWAGA !!! NOWA USŁUGA

Wykonywanie przeglądów specjalistycznych zgodnie z nową ustawą UDT z 30 października 2018r.:
• Przedłużanie resursów maszyn i urządzeń objętych dozorem technicznym (UDT)
• Obliczanie resursów
• Ekspertyzy i weryfikacje techniczne

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!