Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Pogotowie warsztatowe top agrar Polska #5: Jak naprawić podnośnik i hydraulikę w Ursusie C-360 3P?Uszczelnienie podnośnika i przywrócenie mu sprawności nie musi się wiązać z wielkimi kosztami. Wystarczy wymiana uszczelniaczy. Opadające ramiona podnośnika po zawieszeniu maszyny nie wróżą nic dobrego. Co prawda w sześćdziesiątkach podnośnik automatycznie utrzymuje zadaną pozycje, jednak w takim przypadku załączająca się niemal bez przerwy pompa hydrauliczna niepotrzebnie hałasuje, a dodatkowo odbije się to na żywotności tego podzespołu. Dlatego warto poświęcić chwilę na uszczelnienie podnośnika. Naprawa nie jest skomplikowana i kosztowna.

Zapraszamy na odcinek!

Nie znasz jeszcze top agrar Polska? Zamów bezpłatny egzemplarz na https://bit.ly/pogotowie_warsztatowe

SUBSKRYBUJ nasz kanał i bądź zawsze na bieżąco 👉http://bit.ly/subskrybuj-tap 👈

Jak się zalogować na swoje konto? ↩️
https://www.topagrar.pl/jestes-juz-pr

Jeśli jeszcze nie masz prenumeraty sprawdź aktualną ofertę i wybierz pakiet dla siebie ↩️ https://www.topagrar.pl/prenumerata/

Bezpłatna Aplikacja mobilna top agrar Polska 📱 do pobrania tutaj↩️
http://bit.ly/topapka

#UrsusC360 #naprawaPodnośnika #hydraulika

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

22 thoughts on “Pogotowie warsztatowe top agrar Polska #5: Jak naprawić podnośnik i hydraulikę w Ursusie C-360 3P?

  1. Taki se filmik. Jak autor powiedział tylko wymiana uszczelniaczy. Przy takim rozmachu z wyjęciem plecaka to trzeba zawsze robić pełną regeneracje. Czyli układ sterowania oraz rozdzielacz i nowy cylinder:) Nie w domu a w firmie która się tym specjalizuje aby poprawnie działała pozycja i siłowa. Pozdrawiam!!

  2. Mam takie pytanie czy byście nie byli zainteresowani przerubkon wózka widłowego (rąk że złomu) do kapitalnego remontu na ładowarkę własnej konstrukcji z materiałów dostępnych na własnym podwurku projekt jest już zaczenty dosłownie trwa w wolnej chwili rozbjurka wuzka na części pierwsze i będę to robił bez tokazy we własnym dostępnym zakresie

  3. może by tak wziąć na tapetę jakiś normalny traktor? od ponad 20 lat Polskę opanowuje zachód a Wy odgrzewacie 50 letniego kotleta dla małorolnych, którzy z sąsiadem dawno to opanowali przy flaszce… Ludzie nawieźli 30 letnich MFów, Renówki czy JD, pokupili nowe a teraz już 20 letnie, NH które zaczynają się sypać a Wy…

  4. Fajny odcinek, a mam pytanie co może być za przyczyna w c360 jak właśnie podczas podczepienia maszyny podnośnik jest uniesiony i przepuszcza opusic kilka centymetrów i odrazu podniesie i tak własnie pulsuj mocno cały czas.

  5. Witam panowie mam taki problem w moim 3p podnośnik podnosi szybko równo , podnośnik nie opada ale jest problem bo podnosi z opóźnienie czyli dzwognie od podnośnika w pozycje na podnoszenie i dopiero po 5 sekundach podnosi
    Poziom oleju jest ok

Dodaj komentarz

Zadzwoń!