Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Podnośniki samochodowe AutopStenhoj z interfejsem NFC dla Android- zwiększone bezpieczeństwo serwisuPodnośniki AutopStenhoj z interfejsem NFC

Podnośniki podpodłogowe AutopStenhoj są dostarczane z interfejsem NFC, a firma opracowuje i wdraża ten interfejs również w podnośnikach naposadzkowych.

Aby podnieść poziom bezpieczeństwa i jakości obsługi klienta, AutopStenhoj produkuje podnośniki z interfejsem NFC (Near Field Communication). Interfejs NFC jest zainstalowany fabrycznie i uruchamiany przez specjalistę – technika, który instaluje sprzęt wewnątrz pulpitu sterowniczego, nad wyłącznikiem głównym w pokrywie.

Czytanie jest możliwe za pomocą telefonu komórkowego z systemem Android kompatybilnego z NFC, po aktywacji usługi NFC.
Telefon komórkowy zostaje przeniesiony na zewnątrz jednostki sterującej. Następnie interfejs pobiera zaprogramowane dane techniczne o podnośniku. Bezpłatna aplikacja „NFC dla Iphone” została także wdrożona dla telefonów iPhone. System ten upraszcza identyfikację podnośnika w przypadku potrzeby serwisu i obsługi posprzedażnej.
#ELWICOSEWIS #certyfikowanypartner #AUTOPSTENHOJ #podnośnikipodpodłogowe #technologiaNFC #NFCdlaAndroid #NFCdlaiPhone #warsztatsamochodowy #klasapremium

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!