Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Podnośnik samochodowy 3t – typu Żaba – Wyciek oleju, naprawa, odpowietrzanie, podstawowy przegląd.Witajcie. Dzisiaj coś innego. Mój podnośnik typu Żaba o udźwigu 3 tony. Problem miałem z nim od początku. Pierwszy objaw od nowości, po podniesieniu około 3/4 wysokości, można było machać wajchą i nic podnośnik stał w miejscu. Drugą sprawą był cieknący olej, podczas opuszczania podnośnika. Sprawą najważniejszą i bezdyskusyjną z pewnością jest to, że każdy podnośnik jaki by nie był, powinien być 100% SPRAWNY. Zapraszam na Film.

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

14 thoughts on “Podnośnik samochodowy 3t – typu Żaba – Wyciek oleju, naprawa, odpowietrzanie, podstawowy przegląd.

  1. Proszę o radę. Kupiłem podnośnik motocyklowy firmy BJC – siłownik podnoś lecz nie mogę go już opuścić. Siłownik sprawdzam przed wmontowaniem go do ramy – niestety tak jak napisałem nie mogę opuścić ciśnienia (tłok nie opada). Siłownik jest bez obciążenia – Proszę o poradę – czy siłownik jest uszkodzony i wobec tego mam odesłać cały podnośnik ?

  2. Cześć. Mam problem z identycznym podnośnikiem, walczę już z nim kilka miesięcy i nic. Macham wajchą i ile się podniesie tyle opadnie. Ręcznie jak podniosę go to się trzyma ale nie da się podnieść żadnego ciężaru. Gdzieś wyczytałem, że to kwestia kulek które znajdują się pod tymi śrubami w bloku i trzeba dać jakieś inne mniejsze/albo większe. Jak można sprawdzić czy to tam tkwi problem.

  3. Witam.
    Mam bardzo podobny podnośnik. Problem polegał na tym że zaczął wyciekać olej, po wymianie wszystkich uszczelniaczy, olej już nie wycieka ale pojawił się inny problem, mianowicie, przy próbie podnoszenia, przy ruchu wajchą ramie idzie do góry ale po puszczeniu wajchy aby wykonać ponowny ruch ramie od razu samoczynnie opada, przy takim wachlowaniu wajchą po którymś razie ramie w końcu załapie i nie opadnie ale na 10 ruchów wajchą ramie podniesie się o jeden "poziom" W skrócie wajcha na dół ramie do góry wajcha do góry ramie w dół.
    Tak troszkę ciężko to opisać:)
    Ale z góry dzięki za odp

  4. Mój podnośnik firmy Verda wygląda identycznie jak ten z filmiku. Nawet problem mam ten sam po miesiącu od zakupu czyli wyciek oleju oraz brak płynności przy opuszczaniu. Można powiedzieć że od razu auto leci w dół. A jak tutaj z płynnością opuszczania?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!