Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Podnośnik koszowy w pracach komunalnych – zobacz mobilność maszynyPodnośniki koszowe Leguan doskonale nadają się do wszelkich prac komunalnych i konserwacyjnych.
– naprawa lamp drogowych
– czyszczenie pomników
– naprawa linii energetycznych
– rozwieszanie lampek choinkowych na ulicy
– rozwieszanie transparentów

więcej na:
http://leguan.pl

Bądź na bieżąco:
Facebook: https://www.facebook.com/LeguanPolska
https://www.facebook.com/serafinmaszyny
Strona: http://leguan.pl
https://www.serafin-maszyny.com
Instagram: https://www.instagram.com/serafinmaszyny

Nie zapomnij dać nam suba!

Kim jesteśmy?
Podnośniki koszowe Leguan – przyjazne w obsłudze, wytrzymałe i niezwykle wydajne – w Polsce dystrybuowane są na wyłączność przez SERAFIN P.U.H., firmę z rodzinnymi tradycjami. Serafin Maszyny na rynku maszyn dla budownictwa, ogrodnictwa, rolnictwa, prac komunalnych oraz przetwórstwa, a także przechowywania zbóż i nasion działa od 2005 roku, czyli już od blisko 15 lat.

Firma Leguan Lidts Oy została założona w 1990 roku. Jest częścią Avant Group i specjalizuje się w produkcji platform dostępowych. Pierwsza samobieżna platforma wyposażona w wysięgniki została wprowadzona na rynek w 2004 roku. To właśnie fińska innowacyjna koncepcja platform dostępowych – pierwszych tego rodzaju – zapoczątkowała rynek kompaktowych maszyn samobieżnych.

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!