Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Podnośnik hydrauliczny z "Biedronki" PORADAW filmiku porada jak poprawić działanie podnośnika za niwcałe 60 zł z Biedronki.

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

32 thoughts on “Podnośnik hydrauliczny z "Biedronki" PORADA

  1. Witam, w internecie było wiele komentarzy, że po jednym urzyciu podnośnik już nie ma siły podnieść auta. Ja praktycznie co dwie wymiany kół (czyli 8 podniesień) muszę dolewać olej, bo cieknie z tego podnośnika jak… Dolewam zużyty olej silnikowy i u mnie też dużo go wchodzi.

  2. Naprawiłem już setki podnośników aluminiowych i okrągłych również takie ''żaby'' i nigdy ale przenigdy nie wolno płynu hamulcowego stosować w hydraulice siłowej. Stosujemy tylko olej hydrauliczny nie płyn hamulcowy na który te uszczelnienia nie są odporne. Proponuje nie słuchać porad takiego pseudomiszcza który doradza wlewać olej tam gdzie się opuszcza. żeby dolać olej należy przesunąć blaszkę na której jest napis i zobaczycie gumowy korek do spuszczania i dolewania oleju, nie płynu hamulcowego.

  3. Odswiezam temat;] Co można zrobić jeśli podnośnik w ogole nie opada pod własnym ciężarem? Olej wymieniony, prześladowane co trzeba ale podnosi się idealne ale nie wraca i trzeba go rozbierać żeby wrócił z powrotem.

  4. Mam ten sam podnośnik, ale inny problem z nim. Przestał mi odbijać ten trzpień, którym się pompuje podnośnik. Podnośnik podnosi, ale muszę ręką wyciągać ten trzpień. Zlałem stary olej, wlałem nowego i cały czas to samo. Tam jakaś sprężyna powrotna powinna być czy co?

  5. Twój sposób uzupełniania oleju jest dość oryginalny, fachowo powinno się to robić przez otwór wlewowy, który znajduje się na zbiorniczku, poza tym nie powinno się go zalewać pod sam wierzch, gdyż podczas podnoszenia powstaje tam podciśnienie i jak zbiorniczek jest na maksa zalany olejem, to przy maksymalnie wysuniętym tłoczysku to podciśnienie robi się bardzo duże, może wręcz uniemożliwić podniesienie na maksymalną wysokość.

  6. U mnie jest problem z taką gównianą blaszką w kształcie "C" która łączy dźwignie z tłokiem… Chyba muszę go rozebrać… I obspawac żeby się te "C" nie rozchylalo i nie spadało… Super filmik, przydatny dla każdego

  7. Gorzej jak jakiś uszczelniacz jebnie i samochód spadnie na łeb wtedy to będzie dla takiego gówna z biedronki to ja bym nie wierzył chyba że podnosić i podstawiać kobyłki dla bezpieczeństwa to wtedy tak ok

  8. Też taki miałem z nim problem, dolałem już z 3 lata temu jak jeszcze nie było tego filmiku 😉 Po dolaniu chodzi ok ale operację trzeba co roku powtarzać. Ja leję Orlen Hipol bo jest tani i można go na stacji Orlenu kupić. Kupiłem litr 3 lata temu i mi jeszcze pół litra zostało

Dodaj komentarz

Zadzwoń!