Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Nie do wiary co potrafi ten podnośnik! #101_GadżetówWięcej: https://www.youtube.com/hashtag/101_gad%C5%BCet%C3%B3w
Oglądaj w Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-10,S05E10,232346
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.

#tvnturbo #motoryzacja #101gadżetów

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

42 thoughts on “Nie do wiary co potrafi ten podnośnik! #101_Gadżetów

  1. Mam taki podnośnik ok 5lat spisuje się rewelacyjnie do podnoszenia i pompowania również. W miejsce kabla umieściłem ogniwa li-ion wysokopradowe i teraz jest bezprzewodowy . Energi wystarcza na wymianę kół w dwóch osobówkach.

  2. Szczerze to jakoś bał bym się robić przy tym podnośniku cokolwiek. Porównanie też słabe tył tej ciężarówki jest lekki mógł podnieś wagę ciężka czyli przód i ciekawe czy dał by rady bo coś ciężko już miał przy pace 🤣🤣

  3. Używanie betonowych bloczków, w tym przypadku kostki brukowej jako podłoża do podnoszenia ciężkiego sprzętu to skrajna głupota. Nie uczcie swoich widzów takich praktyk bo to prosta droga do kalectwa

  4. Nie ma to jak wywalić 550zl na jakiś szmelc tym bardziej że za niecale 200zl można kupić lewarek słupkowy na 32 tony jeśli już trzeba targać coś większego, do normalnej osobówki wystarczy zwykły trapez na 2 tony za 50zl i napewno podziała dłużej niż ten cudak

  5. Czytając komentarze pozytywne jest to, że coraz mniej ludzi widzę nabiera się na takie cwaniackie testy, których pełno u tego człowieka (podnoszenie pustej ciężarówki za jedno koło – max 1 tona obciążenia). A co do opon ciężarówki, to mam nadzieję, że ITD przetrzepie ten złom – numer rejestracyjny widać bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!