Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Naprawa okazała się droższa niż zakup nowego auta! #Samochód_MarzeńOglądaj „Samochód marzeń: kup i zrób” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/samochod-marzen-kup-i-zrob-odcinki,918/odcinek-5,S16E05,154791
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W ręce Adama Klimka trafi mocno zaniedbany Chevrolet Impala z 1985 roku z 5-litrowym silnikiem V8 – rodzinne amerykańskie kombi należące do Dawida wymaga przede wszystkim poważnej naprawy blacharsko-lakierniczej, wzmocnienia ramy i remontu silnika. Auto już przy pierwszym kontakcie pokaże swój trudny charakter, a podczas demontażu na jaw wyjdą przeróbki daleko odbiegające od zamysłów fabryki.

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

50 thoughts on “Naprawa okazała się droższa niż zakup nowego auta! #Samochód_Marzeń

  1. Jakiś czas temu chciałem kupić passerati B5 w kombi z uszkodzoną panewka o dzwoniłem mechaników ale tata jednego z nich który całe życie przepracował w volkswagenie w pod Poznaniem powiedział:" tylko Klimek albo Duda.. to jak Panowie? Chyba domyślacie się o którego Passata się rozchodzi ? 😆😏

  2. To prawda, że niektórych przypadkach samochodu po prostu nie opłaca się naprawiać 😉 Jeżeli już decydujemy się na zakup części to warto wybierać takie, które posłużą nam przez dłuższy czas. Ja korzystam z usług sklepu internetowego IPARTS, gdzie mają bardzo szeroką ofertę, super części i konkurencyjne ceny 😉

  3. Na taką ilość profili, zakamarków, 5 drzwi to cena nie jest aż tak mocno wygórowana. Z podobnymi cenami "porządnej" naprawy blacharskiej trzeba się liczyć jeżeli ktoś marzy o sprowadzeniu starego wyciągniętego gdzieś z szopy Forda Mustanga z lat 60-tych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!