Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Montaż żurawia hydraulicznego HYVA CRANEWykonanie Dominik Skalny ARTPROMOTE:
tel. 726-020-022
dominik@artpromote.pl

Firma Hyva produkuje i dostarcza żurawie hydrauliczne od początku swojego istnienia. W ofercie firmy znajduje się cała gama żurawi, od najmniejszych do największych, których moment udźwigu wynosi nawet 74Tm. Parametry żurawi dobierane są, aby najlepiej sprostać wymaganiom naszych klientów. Fabryka HyvaCrane dostarcza do serwisu w Polsce żurawie w stanie zmontowanym i po przeprowadzonych próbach obciążeniowych. W celu skrócenia czasu montażu wcześniej odpowiednio przygotowywane jest nadwozie pojazdu. Rama podwozia ma wykonane odpowiednie mocowania odpowiadające mocowaniom w żurawiu. Wszystkie niezbędne prace spawalnicze wykonywane są przez pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia. Do montażu żurawia na podwoziu wykorzystywane są śruby o najwyższych parametrach wytrzymałościowych. Nakrętki dokręcane są momentem odpowiednim dla danych śrub. Następnie gwinty śrub zabezpieczane są kołpakami z tworzywa. Po przykręceniu żurawia następuje podłączenie hydrauliki, w tym przypadku montowany jest Powerpack. Kolejną czynnością jest montowanie elementów sterowania żurawiem. Po wykonaniu tych czynności można przeprowadzić próby ruchowe bez obciążenia. Po przeprowadzeniu prób następuje smarowanie poszczególnych elementów ślizgowych i uzupełnienie oleju. Po zawieszeniu wagi dokonuje się prób ruchowych z pełnym obciążeniem. Elementy systemowe żurawia informują operatora o stanie rozłożenia nóg podporowych i o wielkości obciążenia. Próby przeprowadza się w pełnym kącie obrotu i w różnych obciążeniach wysięgnika. Osoby uprawnione mogą skorygować wielkość dopuszczalnego obciążenia. Prezentowany żuraw może podnieść ciężar powyżej 9 ton. Specjalne systemy hydrauliczne pozwalają operować żurawiami przy pełnym obciążeniu bardzo wolno, a z małymi znacznie szybciej.
Żurawie HyvaCrane wytwarzane są w całości w nowoczesnych fabrykach, posiadających ponad 40 letnie doświadczenie w produkcji żurawi hydraulicznych.
Oferowane przez nas urządzenia spełniają wszystkie obowiązujące na terenie Unii Europejskiej wymagania. Proces projektowania każdego żurawia oparty jest o Metodę Elementów Skończonych, a obliczenia wytrzymałościowe wykonywane są wg standardu DIN 15018. Konstrukcja oraz wszystkie elementy poddawane są skomplikowanym testom wytrzymałościowym i jakościowym. Wszystkie podzespoły i komponenty stosowane w żurawiach HyvaCrane wytwarzane są przez renomowanych europejskich producentów, co gwarantuje wysoką jakość naszych produktów.

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

5 thoughts on “Montaż żurawia hydraulicznego HYVA CRANE

  1. Zapraszamy Pana Marianosa Pażdzionosa do odwiedzin serwisu i weryfikacji :). Wszystko jest tak jak należy a zabudowy są wykonywane zgodnie z wytycznymi producentów pojazdów. Hyva montuje i sprzedaje bezpośrednio do takich producentów jak Scania, Mercedes, Volvo, Daf, MAN, Iveco, Renault. Gdyby było tak jak insynuuje to Pan Marianos nigdy Serwis HYVA nie przeszedłby audytów producentów pojazdów. Gratulujemy "trafnej oceny" i życzymy wszystkiego dobrego…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!