Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

MIZAR Poradniki #11 Zmiana suwaka w rozdzielaczu hydraulicznym sekcja nurnikowahttps://sklep.mizar.com.pl

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

17 thoughts on “MIZAR Poradniki #11 Zmiana suwaka w rozdzielaczu hydraulicznym sekcja nurnikowa

 1. Panowie, mam rozdzielacz hydrauliczny 3 sekcyjny z jedną sekcją nurnikową, do dwóch zwykłych mam podłączone podnoszenie tura i otwieranie łyżki, siłowniki dwustronnego działania, do ostatniego gniazda z sekcją nurnikową podłączyłem przewód z szybkozłączem na końcu, podłączam przyczepę i kipruję, gdy chce opuścić opuszczam wajche i przyczepa albo stoi albo minimalnie się podnosi, w przewód idzie jakieś małe ciśnienie, po zgaszeniu silnika natomiast przyczepa opuszcza się już normalnie. Jakieś sugestie ? Tur działa bez zarzutu.

 2. Witam serdcznie. Mam do autora filmu nagranie. Posiadam mini koparkę HOME MADE z rozdzielaczem 40l identyczny jak na tym filmie lecz 4 sekcje. Mój problem polega na zbyt agresywnych ruchach, koparka jest za bardzo nerwowa i aby komfortowo kopac bez szybkich ruchów trzeba dźwignie trzymać przy samym rozdzielaczu. Jest sposób na spowolnienie bez utraty siły kopania? Ciśnienie ustawione na 150bar.

 3. Witam
  Mam pytanie co do tego suwaka…
  Znalazłem przypadkiem jeszcze inny film, w którym było powiedziane że również jest wymiana na ,,nurnik" tyle tylko że suwak do tej sekcji miał też trzy zatoczenia tyle że to pierwsze od dźwigni było dłuższe od pozostsłych….
  No i po tym postanowiłem zapytać co chodzi???
  Czy tam była pomyłka, czy to może uwarunkowane jest przepływem
  Pozdrawiam Piotrek

Dodaj komentarz

Zadzwoń!