Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Kościół w Dobczycach – naprawa wieży z podnośnika koszowego | EHC Karol ZagajewskiPrzedstawiona realizacja dotyczy przeglądu wieży kościelnej w Dobczycach. By dostać się do trudno dostępnych partii zadaszenia, wykorzystano do tego podnośnik koszowy H-45.

45-metrowa zwyżka koszowa pozwoliła na wykonanie koniecznego przeglądu i naprawy fragmentu wieży kościoła w szybki i komfortowy sposób.

Chcesz przekonać się, jak wygląda przebieg podobnych działań ze wsparciem podnośnika koszowego? Zapraszamy do oglądania.

Więcej szczegółów na temat maszyny znajdziesz tutaj: https://tinylink.net/9hQWc

➡ Parametry zwyżki H-45:
Maksymalna wysokość robocza: 45 m
Maksymalny wysięg boczny: 28 m
Zasięg roboczy poniżej poziomu podłoża: ok. 6 m
Wymiary kosza (rozsuwany): 2,43 – 3,88 x 1,05 x 1,10 m
Udźwig kosza: 600 kg
Obrót wieży: 540°

Wysokość pojazdu: 3,98 m
Szerokość przejazdowa: 2,52 m
Całkowita długość pojazdu: 9,98 m
Ciężar pojazdy: 19 t

Zapoznaj się z całą ofertą podnośników koszowych i żurawi samojezdnych EHC Karol Zagajewski tutaj: https://tinylink.net/qX7n7

https://www.ehc-krakow.pl/

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

Zadzwoń!