Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Jak naprawić podnośnik kanałowy do ciężarówek 15 t. Naprawa podnośnika kanałowego. Tel. 601 21 33 88Odwiedź stronę: https://www.podnosniki.warszawa.pl | Zadzwoń: 601 21 33 88 lub 22 119 74 91.
Podnośnik kanałowy GD150-1. Udźwig 15 t. Wersja z pojedynczym tłokiem. Jak naprawić? To jeden z kilkunastu filmów przedstawiających czynności, jakie mogą być konieczne do wykonania. AC Hydraulic: 3 lata gwarancji na hydraulikę i 10 lat na konstrukcję stalową.
Dane techniczne:
Napęd: hydro-pneumatyczny.
Udźwig: 10 t. / 15 t. / 20 t.
Szer. kanału: 600 – 1410 mm.
Skok siłownika: 800 mm.

Produkcja: AC Hydraulic – Dania.
Gwarancja: 3 lata na hydraulikę i 10 lat na konstrukcję stalową.
Kontakt: tel. 601 21 33 88 lub 22 119 74 91, heka@supermedia.pl
Dodatkowe info: https://www.podnosniki.warszawa.pl/podnosniki-kanalowe-ac-hydraulic-gd-1.html

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!