Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Egzamin państwowy na dźwig samojezdnyhttp://www.kursant.wroclaw.pl/ Kursy na operatorów dźwigów samojezdnych w Ośrodku Szkoleniowym Kursant we Wrocławiu.

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

4 thoughts on “Egzamin państwowy na dźwig samojezdny

  1. hehe. podpory stoją na ziemi bo tak u was można a później kto płaci za podniesienie dźwigu? podstaw nawet nikt nie uczy ale każdy chętnie ogląda jak się dźwigi przewracają. tylko w Polsce egzamin zdaje się bez podstawowych zasad bezpieczeństwa.

  2. A gdzie lancuchy miedzy hakiem a pasami? Z tego co widac to hak DIN ktory nie moze byc obciazany bocznie..i dlaczego nie ma plyt pod steplami…? Znacie nosnosc terenu? Na opone wystarczy ale nie chcialbym miec 2 t na haku..przepraszam z gory za nie fachowe okreslenie poszczegolnych elementow…nie znam polskiej terminologi…ale powiem Panowie bezpieczenstwo przede wszystkim..dla mnie slabo.Pozdrawiam

  3. Witam jestem przed takim kursem jak widzę na tym filmie pokazowym zdanie egzaminu praktycznego to żaden problem skoro chodzi przemieszczenie lekkiego ładunku z miejsca A do B mam jeszcze małą prośbę do operatorów prosił bym a żeby ktoś po krótkiej części opisał jakich można się spodziewać pytań od egzaminatorów z góry dziękuję i mam nadzieję że te informacje posłużą przyszłym operatorom pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!