Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Dźwigi, wypadki, szara strefa (@Superwizjer TVN)Subskrybuj nasz kanał, aby być na bieżąco!

Tragedie ludzkie zamiatane pod dywan, praca po kilkanaście godzin na dobę bez dostępu do toalety, mobbing, wyzysk, potężna szara strefa i fatalny stan techniczny maszyn…taki portret polskiej branży dźwigów budowlanych wyłania się ze wspólnego śledztwa Superwizjera i Dużego Formatu. Jeden z reporterów wcielił się w początkującego operatora dźwigu i z ukrytą kamerą przeszedł przez wszystkie etapy od szkolenia, przez egzamin, aż po pierwszą pracę na budowie, aby pokazać jak ten system działa od środka. Co zarejestrowały nasze kamery?

Zapraszamy na reportaż Marcina Wójcika i Bartosza Józefiaka z Gazety Wyborczej pt. ,,Dźwigi, wypadki, szara strefa”.

Cały odcinek dostępny na TVN24 GO oraz od środy na player.pl.

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

37 thoughts on “Dźwigi, wypadki, szara strefa (@Superwizjer TVN)

  1. Jestem po praktykach na żurawiu co prawda nie wyglądały one jak na tym filmie bo trwały z 10 dni, niedługo czeka mnie egzamin i zaczynam prace. Nie ukrywam, że po obejrzeniu tego materiału zastanawiam się czy nie będę tego żałował xD

  2. Żaden najlepszy kurs nie zwycięży z zdroworozsądkowym myśleniem operatora . Nie każdy może być operatorem dźwigu a tego już sam kurs nie weryfikuje . Czyli szukacie dziury w całym w tym filmiku .

  3. Na miejscu TVN uważałbym na współpracę z Panem Einarem. Narcyz z parciem szkło zrobi wszystko żeby zaistnieć. Sława mu się marzy 😂😂😂 społecznik z Bożej łaski 🤣🤣🤣. Zadymiarz! Aż musiał uciekać z kraju bo nie mógł znaleźć pracy.

  4. Nie wiem co powiedzieć , zrobiłem uprawnienia na suwnice ok 12 lat temu miałem 18 godzin szkolenia teoretycznego i około 10 godzin zajęć praktycznych . Jak przyszedł czas na egzamin to zdało 9 osób na 21 bo taki był wymagający egzaminator z UDT z Rzeszowa . Podkreślam że to tylko suwnica a żuraw wieżowy to zupełnie inna bajka i zdobycie uprawnień oraz umiejętności powinno trwać przynajmniej 30 godzin teoretycznych i 30 godzin praktycznych . Teraz tylko ilość pieniędzy musi się zgadzać a BHP no cóż … "BHP pieniądze zabiera " bo cały czas na coś nie pozwala . Pozdrawiam

  5. Uprawnienia SEP, F-GAZY, napełnianie butli gazem skroplonym z doświadczenia wiem że to farsa i średnio ogarnięta małpa która dopiero spadła z drzewa by to zdała więc tylko chodzi o kasę.

  6. Mam przepracowane 11 lat na budowie materiał wyreżyserowany i z prawdą ma mało wspólnego. Pracują ludzie na czarno do kucia ścian a na żuraw firmy mają swoich ludzi doświadczonych

  7. 3:39 "chodzi o to żebyś miał uprawnienia". Pojęcia nie macie ile w Polsce w ten sposób spraw jest załatwianych. Nieważne umiejętności, wiedza, doświadczenie; ważne żeby się papier zgadzał bo to za papier prokurator łapie. Papier jest ważniejszy od roboty.

  8. ludzi to dziwi? przeciez to norma, jak opowiadalem sowje historie znajomym co pracuja w korpo to sie smiali ze tak bylo 30 lat temu albo wiecej teraz to wszedzie wszystko sprawdzaja …

Dodaj komentarz

Zadzwoń!