Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Domek 35m2 – dach jednospadowyPrzedstawiam jak wykonałem dach w swoim domku 35m2.
Dach jednospadowy

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

40 thoughts on “Domek 35m2 – dach jednospadowy

  1. Witam,
    Krokwie dawałeś 6m, a w jakim wymiarze 12×6 ? Jaki masz wymiar domku. Przymierzam sie do garażu z dachem jednospadowym 6×5,5 i na tej długości by szla kromiew 6m.
    Poza tym super robota, brawo.
    Pozdrawiam

  2. Witam mam pytanie do Pana posiadam dom własnościowy i do tego domu został dobudowany tak zwany ganek na którym będę chciał poprawić dach który już przecieka i już puszcza stara papa i z tego co mi się udało podejrzeć to już są zgnite deski na krokwiach i krokwie też i chciałbym zapytać czy jeśli wymienie same krokwie i odrazu na krokwie dam blachę bez wenbrany i bez łat to mogło by tak być oczywiście zaznaczam że daszek jest 3metry na 3

  3. Witam 🙂 mam takie pytanie, ponieważ też mamy dach jednospadowy na działce i robiliśmy z Mężem sami po raz pierwszy w życiu i póki co nie mamy obrobionego z przodu i jak zacina deszcz to woda cieknie po membranie i w pewnych miejscach przecieka. Jak zrobił Pan obróbkę blacharską z przodu dachu? Woda nie dostaje się na membranę? Dodam, że niestety panowie w sklepie budowlanym doradzili nam jakąś słabej jakości membranę (która nie jest raczej wodoszczelna..) i pojawia się problem. Z tym, że trapez mamy już położony i żeby wymienić, to musielibyśmy wszystko ściągać.. Z góry dziękuję za informację 🙂

  4. wszystko ładnie, pięknie tylko zastanawiam się czy położenie murłaty na suporeksie (od frontowej strony) nie jest błędem w sztuce. Uczono mnie że murłaty powinny być ułożone na podłożu betonowym. Nie lepiej było wylać wyższego wieńca od frontu ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!