Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

Człowiek, który naprawia stare windy

Piotr Wywiał od 18 lat zajmuje się naprawą i renowacją starych wind. W Krakowie nadal jeździ ponad sto zabytkowych dźwigów o których kondycje dba Piotr.

Link do kanału Krakowskie Windy

https://www.youtube.com/channel/UCZCF9lvSfsA7nyXLsVu_pNQ

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

50 thoughts on “Człowiek, który naprawia stare windy

  1. Trzeba mieć chyba jednak zamiłowanie do starych dźwigów. Dla mnie to katorga. Remonty wciągarek i tego wszystkiego, tona smarów, wszystko brudne, podszybia zawalone syfem. Źle wspominam ;p

  2. Ile lat temu zdawał Pan egzamin na konserwatora wind? Czy trudny jest egzamin ? Wiem, że podstawą są schematy elektryczne, hydrauliczne ( to w sumie mam opanowane bo na codzien jestem mechanikiem i kilka egzaminów na konserwatora różnych maszyn i urządzeń mam za sobą). Niestety o windach nie ma zbyt wielu informacji (chodzi mi o materiały, w których wyjaśnione są działanie poszczególnych mechanizmów, mechanizmów zabezpieczających, schematów).

  3. Ogladalem wiele filmów ale ten to jakas komedia. Pomijam słabe wyjaśnienie zerwania lin ale dzisiaj idę na ten dźwig jutro na inny. Obecnie taki zwykly mechanik to może pomarzyć o starym dzwigu i serwisuje nowoczesne (uwaga kabiny całe w lustrze). Więc każdy dzień wygląda tak samo i czasem się zdarzy jakaś odskocznia jak zna stare technologie.

  4. 👉 Przez wiele lat niewiedzał mnie sen, w którym jadę windą w górę. Kabina jednak nie zatrzymuje się na najwyższym piętrze, ale jedzie wyżej i za całym impetem uderza w dach bloku.
    Potem winda powoli opuszczała się niżej, umożliwiając mi wyjście z kabiny. 😱

  5. Wszystko fajnie ale przy takich ZABYTKACH sterowanie powinno być nienaruszalne !
    To powinno być tak jak to zrobiono 1930 r tym bardziej ze to rozwiązania o wiele bardziej trwałe i niezawodne jak współczesna elektronika

Dodaj komentarz

Zadzwoń!