Loading…

Naprawa Podnośników i Windy

Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników, Naprawa Podnośnika Koszowego,
Kontakt

CITROEN PEUGEOT NAPRAWA KIERUNKOWSKAZÓW REPAIR LIGHT FAILWITAM FILM POKAZUJE MOŻLIWOŚĆ NAPRAWY WŁĄCZNIKA KIERUNKOWSKAZÓW CZY ŚWIATEŁ W POJEŹDZIE PEUGEOT CITROEN
JEŚLI MANETKA JEST DOBRA. WIĘKSZOŚĆ NAPRAW POLEGA NA POPRAWIENIU POŁĄCZEŃ POKAZANYCH NA FILMIE ZAPRASZAM
UWAGA JESLI MACIE PROBLEM TYLKO Z SWIATLAMI W POJEŹDZIE Z TEMPOMATEM PRZYCZYNA TO WYTARTE ŚCIEŻKI W LEWEJ MANETCE NALEZY WTEDY JĄ WYMIENIC , PO ROZEBRANIU W MIEJSCE STAREJ WKLADAMY NOWĄ WPINAMY TASIEMKI BEZ PROBLEMOWO SIE TO ROBI … TROCHE ODWAGI , MANETKA DOSTEPNA W SIECI 30-90 ZŁ 🙂 ZAPRSZAM DO DYSKUSJI
Zapraszam jest to kolejny mój stary film odzyskany z dysku

Pobrane z Youtube Naprawa Podnośników, Serwis Podnośników w Warszawie. Podnośniki koszowe to niezwykle praktyczne urządzenia służące do podnoszenia ludzi za pomocą platformy lub kosza, a także hydraulicznego ramienia, nasza firma jest w stanie pomagać w naprawie podnośnika koszowego.

Naprawa żurawi hydraulicznych. Żurawie hydrauliczne, w przeciwieństwie do podnośników, przeznaczone są do podnoszenia i przenoszenia materiałów budowlanych. Wykonujemy pełną regenerację podnośników hydraulicznych. Zajmujemy się takimi naprawami siłowników hydraulicznych jak wymiana tłoczyska w Warszawie. Regeneracja siłowników hydraulicznych – najlepsze uszczelniania sprawdzonej polskiej marki.

Kompleksowa naprawa podnośników. Specjaliści zatrudnieni przez Podnośniki.biz.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, Stały serwis podnośników koszowych to gwarancja bezpiecznej i efektywnej pracy operatorów zwyżek. Dlatego nasze usługi naprawy oraz konserwacji dostępne są w naszej firmie mobilnego mechanika, mechanika z dojazdem oraz serwisu.

Naprawa podnośników koszowych. Podnośniki.biz.pl oferuje swoim klientom również takie usługi jak serwis podnośników koszowych oraz podestów nożycowych różnych producentów. Naprawy dźwigów. Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawiania dźwigów, Mechanik z Dojazdem.

7 thoughts on “CITROEN PEUGEOT NAPRAWA KIERUNKOWSKAZÓW REPAIR LIGHT FAIL

  1. Witam. Ja mam z kolei problem z tylną wycieraczką oraz jej spryskiwaczem. Co chwilę spryskuje tylna szybę i zaraz po tym uruchamia się wycieraczka. Czy mogę prosić o wskazówki gdzie szukać przyczyny?

  2. Rozumiem, że jak czasami lewy kierunkowskaz mignie 3 razy to problem jest w tej blaszce którą czyścisz w 7:30. Manetka sama w sobie działa dobrze, łącznie ze wszystkimi światłami(mijania, drogowe) i przeciwmgłowymi. Wnioskuję po Twoim filmie, że nie ma potrzeby jej wymieniać?

  3. Rozbierałem już kilkukrotnie przełącznik zespolony….mam jedno pytanie….po czyszczeniu styków działa bezproblemowo jakieś 4 miesiące …auto jest używane rzadko bo to kabrio i jezdzone jest raz może 2 4wzy w tygodniu. Wracając do pytania czy wyczyszczone styki pociągnąć delikatnie wazelina techniczna -moze wtedy nie smiedzialyby tak szybko

  4. 2:30 po to jest wycięcie w PCB żeby nie musieć nic podwżać, kombinować ze sprężynami – wystarczy z tyłu lekko wcisnąć kółko żeby zwolniła się blokada – można obrócić całość w miejsce wycięcia na PCB i wyjąć płytkę

  5. Witam , a czy wszystkie te manetki da radę tak rozebrać ,w sensie z każdego po lifta ? Bo mam problem z kierunkowskazami , mianowicie działają dopóki nie włączę świateł , a znów jak włączę same pozycję , to od razu zapalają się też świtała do jazdy . Więc nie działa chyba coś w samej manetce od świateł i kierunkowskazów. Tylko czy można pająka tak rozebrać i ewentualnie wymienić samą manetkę ? Rocznik mojej cytryny to 2004 i dodam ,że ma czujnik świateł .

  6. Chcę wymienić lewą manetkę, tę od kierunkowskazów ale nie wiem jak to rozebrać. Odkręciłem obudowę, te która była na dwóch torksach i nie wiem co dalej. Chyba te zatrzaski podważyć. Ale czy będę mógł wyjąć samą manetkę czy muszę rozgrzebac kierownicę i zdjąć to całe co Ty właśnie tutaj rozebrałeś?

  7. Filmik bardzo się przydał. Jutro biorę się rozbieranie i jestem pełen optymizmu, że nic nie zepsuje bardziej.
    Jedna uwaga na przyszłość: KADROWANIE. W wielu momentach kamera filmuje nie to co trzeba lub zasłaniasz wszystko ręką. Strasznie to drażni.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!